qurfetüLgeyiq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

qurfetüLgeyiq

üy€ye beLa geLmes adm!n kızmadıKca adm!n ßeLa verm€s uy€ azmadıKca...!

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:

5 posters
YazarMesaj
DuMaNiST!!!

DuMaNiST!!!

bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Empty
MesajKonu: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 8:39 pm

anlamışınızdır yaa!!

kelime:Sofrabezi (:
http://rksgroup.blogcu.com/
uyku_çuvalı:)

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 9:08 pm

köydeki saf çocuukk (ve söyledikleriii lol! )-safım benim yaa!!

(ay çok güldüm rabii nerden de hatırlattıysan... geek Very Happy Very Happy Very Happy )

tamam sıra bendee kelimemi söylüyorum :

sigorta (atması)
DuMaNiST!!!

DuMaNiST!!!

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 12:32 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sigorta atması diilde..sigortayı attırmak! (ben attırdım!!!)
komedi bi gündü yaa!! şimdi bize komşunun teki geldi tamam mı?! Very Happy bi de gerizekalı bi kzıı var.. girmiş msne çetleşiyo Very Happy tabi benimde msn girmem gerek..kıza kalk girmem lazım diyorum.yüzsüz şey olmaz kalkamam falan diyo..işi de olsa.. gerizekalı tanımadığı çocuklarla çetleşiyo.. bi de ben 18 yaşındayım felan diyoo!! mal!! ben iyicene sinir oldum.."ben giremiyosam o da giremez" dedim ve bi plan yaptım! Very Happy şarterleri kapattım!.. elektrikler gitti dedim..ama koridorun ışığı yanıyo!yanlış şarteri indirmişim... Mad Laughing
rezil oldum komşuya...!!kadın da şaşırdı noluyo diye.. sora benimde yapcak bişiyim kalmayınca kadına şarter inmiş dedim..sora açtık! açmaz olaydık! yüzsüz kız gayet rahat bi şekilde bilgisayarı açtı ve msn girdi...o an kızı öldürmek istedim... (her zaman istedim ama... bu sefer daha çok istedim Very Happy) pale

işte.. rezil bi gündü ya!! Evil or Very Mad

bu olaydan şunu çıkarıyoruz.."yalancının mumu yatsıya kadar yanar!" alien Very Happy

kelime:kopya!

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 12:57 am

lol! zuhahhahaa!! lan ne komik olaydı o yaaa Very Happy Very Happy yıkıldım!!! senin yerinde olmak istemzdim Very Happy

hmm.. kopya! pek de kopya olayım yok en azından buraya yazacak kadar (hayatımda kaç defa kopya çektim ki.. Rolling Eyes ) Very Happy Very Happy -ya ne yalan söyliiim hazırlamaya üşeniyom onun yerine çalış daha iyi.. Very Happy (bence Smile ) [genelde sınav anında arkadaşlardan bakarak çekerim de.. Very Happy -en kolayıı Very Happy ]

neyse olaya gelelim..

tarih dersinde bayaa eğlenceli bi kopya olayımız olmuştu...kimse çalışmamış hoca da saf Very Happy bilmediim halde arkadaşımla kağıt değiştirdim saçma sapan yanlış şeyler yazdım Very Happy Very Happy --benim sayemde kız düşük almıştı.. (ben yırttım Wink )

saçma bi anıydı boşverin.. tongue

kelime:dağ!
DuMaNiST!!!

DuMaNiST!!!

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 1:21 am

Very Happy Very Happy Very Happy

ayy!! o günü hiç unutmam yaa! (: şimdi biz kübiyle dağa çıktık! saat 6 felan...anca çıkabildik! sonra 30 dk falan durduk orda karanlık çöktü..mecbur geri döndük..dönerkene etrafımızı çoban köpekleri sardı! biz bi tırstık bi tırstık!! Very Happy cansız görünmeye çalışıyoz...bağıramıyozda... sora ilerden centilmen bi delikanlı geliiiy.. (çoban Very Happy) köpeklere bi bağırdı! kurtardı bizi saolsun! o an ona çoğğ dua ettim ama hee!! sora bi teşekkür bile edemedik! Very Happy ülee rahat rahat indik dağdan aşşaa...!! eve vardığımızda 7 buçk! ablam bi kızdı bizeee!!(telefon aldık yanımıza ama..dağda çekmiyomuş meğersem...aramışlar aramışlar..ulaşılmıyoo!!) ondan sonra o dağa çıkamadık..(kısalara sadece...) Very Happy

öyle bi anı işteeee..!!! Very Happy

kelime:karda kayma... geek
ß.s.R

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 4:38 pm

çocukken çok kayardık ama artıq yaşlandım kaymıom Very Happy

okuldan kaçmak
hayko*Lik =)

hayko*Lik =)

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 7:46 pm

6.sınıftayıs kısLar erkekLer okuLdan kaçtık çamLık parkı var oraya qittik tabi 10 dkLık yoLu 25 dkkada anca qittik ara sokakLardan kimse qörmesin die çünkü kimse biLmiy0 herkes okuLda ders çaLışıy0s die biLiy0 nese zar z0r qittik aşk qemisi var ona bindik s0nra 1 2 serseri qördük tırstık ve okuL saati doLdu eve qitmek z0rundaydık eve d0ru yoL aLdık ama spr bi qündü ...!!!

keLime : Lunapark
DuMaNiST!!!

DuMaNiST!!!

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 8:16 pm

Very Happy Very Happy Very Happy

aay!! o güüün!! Very Happy

şimdi biz kuzenlerle lunaparka gittim tamam mı?! Very Happy soora gondolo bindik...tabi gondoldan çok korkan bi kuzen var...(saat gecenin 12si felan...bi biz varız..bisim için açtılar! cheers ) bi tarafa tırsıklar bindi...bi tarafa da cesurlar.. geek (tesadüfen..) adam bizi uçuruyooo resmen ..biz bağırıyoz "hızlandır!! hızlandır!!" diye..öbür taraf ölüm çığlıkları atıyoo...kuzen başladı susmuyo.."lan durdurun şunu!siz görürsünüz öbür dünyada iki elim yakanızda olcak" Very Happy falan filan...adam da artık dayanamadı isyan etti!! "lan siz bunu zorlamı bindirdiniz"... falan.. Very Happy koptuk ya!! komedi bi gündü....
öle iştee..!! Very Happy Very Happy lol!

kelime:lolipop Very Happy

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePerş. Mart 26, 2009 2:10 am

küçük saçma bi anıı Very Happy --

yine rabi'yle yaşadığımız bir olay..parktayız işte elimizde iki lolipop alien
sonra saf bi çocuk laf atmaya çalışmıştı ama pek de becerdiği söylenemez Laughing
bayaa bi güldürmüştü bizi ama Very Happy Very Happy

otobüs yolculuğu!
^qÜlS£Fa^
Admin
^qÜlS£Fa^

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 4:26 pm

erzurum dan bizim köye giderken yolda birisi uzun yol münasebetiyle istifra (blmm bölemi yazılıo) etti poşeti de camdan attı.
şöför sesi duyunca arabayı durdurdu.arabanın üstünden yükler düştü falan sandı.tabi kimse gerçegi söleyemio.epey bi bakındıktan sonra şöför bişey bulamadı yolculuğa devam ettik.çok gülmüştük o gün yhaa.biraz iğrenç oldu ama nesee Very Happy

futbol
https://gurfetulgeyiq.yetkin-forum.com/index.htm
DuMaNiST!!!

DuMaNiST!!!

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 1:46 pm

şimdi biz bigün futbol maçı izliyoz...ben kendimi öyle kaptırmışım ki kimseyi duymuyorum..bana ablam bağırıyomuş "rabiaaaaa...rabiaaa!!" diye.baya bi seslenmişler bana... Very Happy haberimde yopk tabi..sonra anlamışlar bu kızdan bize hayır gelmez diye..bırakmışlar yakamı.tabi ilk yarı bitince bana bi anlatıyolar...dalga konusu olmuştum resmen ya! Very Happy Very Happy

kelime:unutmak
ß.s.R

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 4:06 pm

zorda olsa unutuo insan unutmak istemediği kişileri...ne kadar unutmıcam desene zamana yenik düşüo...herkes herşey zaman içinde unutuluo...

aşk
hayko*Lik =)

hayko*Lik =)

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 3:23 pm

Neutral

aŞk qeLici qecici bn aşkın uzun süre oLduna inanmıy0m aşk qeLip qeçici..!! (bana qöre )

sewqiLi ..
DuMaNiST!!!

DuMaNiST!!!

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 10:11 pm

sevgili ha?! Very Happy öyle bi geçmişim olmadıı... geek Very Happy

Susamak
ß.s.R

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 8:21 am

geçen ramazanda kusenim bisdeydi tabi biz evde dururmuyuz hergün gesioduk iftara kadar tabi geserken susuzlukta cabası Very Happy çok zorlanmıştık Very Happy

kalem...
hayko*Lik =)

hayko*Lik =)

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 12:03 pm

kursta dersteyiz tabi ders çaLışmıy0z kvqa ediyos kaLem için kim eLine kaLemi aLırsa eLine isim fLn yazıyo masaya fLn tabi tam karsımısda hoca duruyo bi qeLdi bize bi kısdı hmn kaLemi verdik hocaya c0k komıktı yh hocayı hiç takmıyodk ahh ahh o qünLer Crying or Very sad Smile

teLef0n
ß.s.R

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 3:39 pm

sende öle bi kelime verdin ki Very Happy şimdi nerden başlasam da annatsam çok anısı vardır kendisinin bende ama anılar bana kalsın Smile

msn
^qÜlS£Fa^
Admin
^qÜlS£Fa^

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:21 pm

bnm diilde bi tanıdıım eski sevgilisini güya işletcek

cam açıo akıllım mic i de açık bırakıo ama farkında diil

çocuk anlıo tabi eski sevgilisinin olduunu sesten

kızın rezil oluşunu siz düşünün artık

ayakkabı
https://gurfetulgeyiq.yetkin-forum.com/index.htm
ß.s.R

MesajKonu: Geri: bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:   bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (: Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 2:28 pm

haftasonu başıma geleni annatim...
şimdi bahçede bisim elemanlarla top oynuos...herkes yoruldu yayıldı çimlere..bitek benle hande yorulmadık hala oynuoduk sora bi baktık top ağacın en yüksek dalında kalmış ne yapdıysak alamadık topu sora benm aklıma süper bi fikr geldi Very Happy ayakkabı çıkarıp attım topa doru top aşağı düştü ama ayakkabı dalda kaldı Very Happy Very Happy ne güldük ama yhaaa Very Happy sora bi de ayakkabıyı kurtarma calışmaları Very Happy Very Happy

smiley

bu isim size neyi hatırlatıyor... (bi olaydan yola çıkarak anlatın! ) (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-